Vidzemes Olimpiskais centrs (Valmiera) Labot

Vidzemes Olimpiskais centrs (VOC) darbu uzsāka 2005. gada nogalē ar mērķi veicināt sporta attīstības iespējas Valmierā un Vidzemes reģionā, radīt kvalitatīvu mācību treniņu bāzi augsta līmeņa nacionālo un starptautisko sportistu sagatavošanai Olimpiskajos sporta veidos, kā arī uzlabot iedzīvotāju sporta kultūru un veselības līmeni.

Ēkas pirmajā stāvā atrodas ledus halle ar 58×28 m lielu hokeja laukuma arēnu un otrā stāva līmenī izvietotām stacionārajām tribīnēm, kuras nodrošina 532 skatītāju vietas. Universāla zāle ar daudzfunkcionālu sporta spēļu laukumu, kuru vienlaicīgi iespējams sadalīt vairākos treniņu laukumos. Zālē izvietotas pārvietojamās tribīnes ar 1496 skatītāju vietām, kopējais zāles izmērs ir 44x 68 m. Universālo zāli iespējams izmantot ne tikai sporta spēļu treniņiem, bet arī vietēja, reģionāla vai starptautiska mēroga sacensībām, izstādēm un koncertiem. Tāpat pirmajā stāvā atrodas konferenču zāle, slidu noma, slidu asinātava, un hokeja inventāra veikals „Hokeja pasaule”.

VOC otrajā stāvā atrodas fitnesa klubs „Spēka pasaule”, kas aprīkots ar firmas „Panatta” sporta inventāru, solāriju, infrasarkano staru pirti, masāžas kabinetu, kā arī fizioterapeita kabinets, pirts-sauna un kafejnīca „Sporta bārs”, kurā iespējams vienlaikus ieturēt maltīti un vērot hokeja laukumā notiekošo, jo viena no bāra sienām izveidota no stikla, caur kuru ir pārredzama visa ledus halle.

Blakus sporta kompleksam atrodas Vidzemes Olimpiskā centra viesnīca “Naktsmājas”. Viesnīca piedāvā 39 mājīgus, labiekārtotus numurus grupām un individuālajiem apmeklētājiem. Sīkāka informācija www.naktsmajas.lv.

Halles hokeja spēles, slidotavu un kafejnīcu ikdienas apmeklē vidēji pieci simti sportistu un līdzjutēju, šeit norisinās dažāda līmeņa hokeja, basketbola un florbola sacensības un čempionāti.

VOC ledus hallē regulāri norit Vidzemes atklātā čempionāta un Vidzemes Olimpiskā centra kausa izcīņas spēles hokejā, kā arī Rīgas atklāto meistarsacīkšu hokejā (Latvijas 1. līga) un Neatkarīgās amatieru hokeja līgas, Latvijas bērnu jaunatnes hokeja līgas spēles.

Atstāj savu komentāru.

Pievienojies diskusijai

Tu vari lietot šos HTML tagus un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>