Paintball Riga, laukums “Pazeme” Labot

paintball_riga_laukums_pazeme

Pazemes peintbols
Katra dedzīgākā vēlme ir atrasties blakus filmu varoņu izpildīto triku momentiem, maldīties blāvi apgaismotās telpās, kur palīdzības saucienus tik viegli nesadzirdēt un adrenalīna sajūta ik mirkli sasniedz vēl neizjustas emocijas. Sižetu vērošana no malas, jeb televizora ekrānos sniedz mums tikai ieskatu emociju un adrenalīna pasaulē, taču nesniedz mums iespēju izbaudīt to pilnībā. Pilnībā reālas šīs emocijas, pēc kurām tiecās ikkatrs no mums, var saņemt reāli tiecoties pēc tām, taču neplānota pārgalvība var maksāt dārgi. Lai šie emociju meklējumi neradītu neplānotas problēmas, ir radītas vietas, kur šo emociju netrūkst!!!
Tieši tā, mēs „peintbola parks Bušas” organizē elpu aizraujošu aktīvās atpūtas pasākumu kopumu, kas liks aizturēt elpu pat pieredzējušiem šo emociju ekspertiem. Mēs piedāvājam peintbola spēles scenārijus Gustava Kuntcendorfa alus darītavas pagrabos, kuri ir uzcelti XVII gadsimtā. Šo unikālo pagrabu arhitektūra un milzonīgās tuneļu ailes kopumā sasniedz 3500 m2, vairāk kā 50 telpas, kuras savstarpēji savienotas, tuneļi, gaiteņi, augsti griesti ar arkām, pazemes apgaismojums un pazemes ēnas –Tas viss padarīs šo īpaši izveidoto scenāriju peintbola spēli par neaizmirstamu piedzīvojumu, gan lielam, gan mazam.
Mūsu priekšrocības:

  • Rīgas centrs, Matīsa iela 8;
  • Ziema vai vasara – pie mums ir silts, jo esam pazemē;
  • Sniegs un lietus mūs neinteresē, jo esam – pazemē;
  • Tramvaja, trolejbusa, autobusa, mikriņa pietura mums ir blakus;
  • Auto stāvvieta pašā Rīgas centrā;
  • Ērti sasniegt arī citus pakalpojuma sniedzējus;
  • Mūsu cenas nav augstākas par citiem peintbola parkiem;

Atstāj savu komentāru.

Pievienojies diskusijai

Tu vari lietot šos HTML tagus un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>