Ozolnieku Ledus Skola Labot

ozolnieku_ledus_skola

Sākotnēji šī profesionālās ievirzes sporta izglītības iestāde, saukdamās ledus skola «Zemgale», piedāvāja bērniem apgūt daiļslidošanu. No 2010.gada sākuma tajā rasta iespēja apmācīt arī šorttreku, turklāt Latvijā labākās šorttrekistes – Evitas Krievānes – vadībā, kura ir Olimpisko spēļu dalībniece, Latvijas otrās Ziemas Olimpiādes uzvarētāja un dažādu pasaules un Eiropas līmeņa maču dalībniece un laureāte. Tādējādi Ozolnieki Latvijā kļuvusi tikai par otro vietu aiz Ventspils, kur bērniem un jauniešiem iespējams nodarboties ar šo sporta veidu.

Ozolnieku Ledus skolai ir ļoti spēcīgs treneru kolektīvs, kas ir arī viena no panākumu un veiksmīgas darbības atslēgām. Treneru vidū bez aktīvās sportistes Evitas Krievānes, kura triumfēja vairākās distancēs pēdējā Latvijas Ziemas Olimpiādē un veiksmīgi startējusi arī starptautiskās sacensībās, vēl ir vairākkārtēja Latvijas daiļslidošanas čempionāta uzvarētāja, kvalificēta trenere un tiesnese Anna Dubova, sertificēts, dažādos starptautiskos kursos un pasākumos pieredzi guvušais horeogrāfs un dejotājs Dmitrijs Gaitjukevičs, kā arī nesen pienākušais šorttreka speciālists Normans Beikmanis. Bez tā ledus skolā jaunos daiļslidotājus sākuši apmācīt vēl divi augstas klases treneri – Armens Asojans (Armen Asoyan) – bijušais Armēnijas izlases treneris un Latvijas daiļslidotāju izlases horeogrāfe un pieredzējusī deju meistare Anda Rage.

Atstāj savu komentāru.

Pievienojies diskusijai

Tu vari lietot šos HTML tagus un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>