OZO Ledus Halle Labot

ozo_ledus_halle

«Ozo» ledus halle patlaban ir visjaunākā halle valstī, kas durvis vēra 2008.gada 30.maijā vienā no Latvijas sportiskākajiem novadiem – Ozolniekos.

Ikdienā hallē darbojas Ozolnieku Ledus skolas jaunie sportisti – daiļslidotāji, hokejisti, šorttrekisti , kā arī tie, kas tikai mācās slidot – bērni un pieaugušie. Turklāt «Ozo» ledus halle aiz Ventspils ir otrā vieta Latvijā, kur iespējams apgūt šorttreku.

«Ozo» ledus hallē savas mājas spēles aizvada Ozolnieku hokeja klubs «Ozolnieki/Monarch» – 2009.gada sezonas Latvijas regulārā hokeja čempionāta uzvarētājs, kas arī pašlaik ir līderis jaunajā, 2010./2011.gada virslīgas sezonā. Tāpat hallē notiek vēl citu komandu Latvijas Hokeja federācijas organizētās čempionāta spēles.

«Ozo» ledus hallē mājvietu, aizvadot treniņus un spēles, radušas arī vairākas amatieru hokeja komandas – «Vendi», «Vikingi», «Tērvete», «Ledus vīri», «Ledgrauži», «ZB», kurām ik pa laikam piebiedrojas vēl citas vienības. Viens no populārākajiem ir Latvijā lielākā sporta ziņu interneta portāla sportacentrs.com organizētais miniturnīrs. Aktīva sadarbība izveidojusies arī ar Latvijā lielāko hokeja amatieru organizāciju UHL (United Hockey League). Tāpat «Ozo» treniņnometnes rīkot ir iecienījuši gan šī sporta veida profesionāļi, gan daiļslidotāji, gan citu ziemas un ledus sporta cienītāji.

Sadarbojoties ar novada un ciemata Sporta centru, kas atrodas turpat līdzās, izveidojusies lieliska sporta bāze treniņu, sacensību, nometņu un citu sportisku aktivitāšu rīkošanai.

«Ozo» ledus hallē, kurā mājo latviešu leģendārā hokejista Sanda Ozoliņa gars, atrodas piecas ģērbtuves, četras žāvētavas, slidu noma, sporta preču veikals, treneru, tiesnešu un biroja telpas, kā arī skatītāju tribīnes ar aptuveni 500 vietām. Paredzētas ir arī speciālas vietas skatītājiem ar īpašām vajadzībām.

Pie mums ir viss Jūsu ērtībām – gan aktīvai atpūtai, gan sportošanai amatieru un profesionālā līmenī!

Ledus laukuma izmēri: 56 x 28 metri

Skatītāju sēdvietas: 500

Aprīkojums: tablo, video projektors, lielais ekrāns, audio aparatūra.

Atstāj savu komentāru.

Pievienojies diskusijai

Tu vari lietot šos HTML tagus un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>