Olimpiskais Sporta centrs (Rīga) Labot

olimpiskais_sporta_centrs

2005. gada 3. jūnijā Rīgā, bijušajā hipodroma teritorijā, svinīgi tika atklāts Olimpiskais sporta centrs (OSC).

Objekta apsaimniekotājs ir SIA “Olimpiskais sporta centrs”. Ēkas īpašnieks ir biedrība “Latvijas olimpiskā komiteja”, kurai pieder 100% OSC kapitāldaļas.

Izstrādājot OSC skiču projektus, ņemtas vērā starptautisko sporta veidu federāciju prasības daudzfunkcionālās sporta bāzes izveidošanai, lai vienlaikus verētu notikt gan treniņprocess, gan sacensības vairākos sporta veidos.

OSC kopējā platība ir 23 924,63 m2, kurā ar sportu var nodarboties vairāk nekā 2000 cilvēku dienā. Tas paredzēts valsts un starptautiska mēroga basketobola, volejbola, rokasbumbas, futbola, vieglatlētikas, vingrošanas u.c. sporta veidu sacensībām un treniņu procesa nodrošinājumam. Pie mums trenējas basketbola klubi “ASK Rīga”, “VEF Rīga” un volejbola komanda “Lāse-R”, kā arī praktiski visi sportisti, kas gatavojas Olimpiskajā spēlēm.

Šeit atrodas sešas sporta zāles, trenažieru zāle, divas aerobikas zāles, peldbaseins un piebūve, kurā atrodas sporta federāciju biroju telpas.

OSC tiek izmantots dažādu publisku pasākumu – konferenču, sanāksmju, korporatīvo pasākumu organizēšanai. Ievērojamākais notikums, kas norisinājies OSC, ir NATO samits 2006. gada novembrī.

2009. gada 24. februārī Olimpiskajam sporta centram (OSC) tika piešķirts Eiropas Veselīgā stadiona statuss.

Atstāj savu komentāru.

Pievienojies diskusijai

Tu vari lietot šos HTML tagus un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>