Liepājas Olimpiskais centrs Labot

2007.gada 17.martā, klātesot Liepājas pilsētas Domes vadībai, Latvijas Republikas Saeimas deputātiem, Latvijas valdības ministriem, Latvijas Olimpiskās komitejas vadībai, kā arī būvniekiem un sportistiem, tika ierakta kapsula topošās ēkas pamatos. Jau nākamā gada 2.augustā Liepājā tika atklāta jauna, ambicioza un mūsdienīga celtne – Liepājas Olimpiskais centrs. Augot kvalitātes standartiem un prasībām sabiedrībā, Liepājas Olimpiskais centrs ir izveidots par vienu no modernākajiem daudzfunkcionālajiem sporta un kultūras kompleksiem Latvijā. 18 000 m2 lielajā platībā Liepājas Olimpiskā centra piecos stāvos izvietotas visdažādāko funkciju sporta zāles basketbolam, volejbolam, florbolam, galda tenisam, boksam, džudo, grieķu-romiešu un brīvajām cīņām, kā arī telpas koncertiem, konferencēm, semināriem, izrādēm, banketiem, konkursiem, dejām, sapulcēm un svinībām.
Liepājas Olimpiskā centra būvniecība ir veiksmīgi realizēts Liepājas pašvaldības un Latvijas Olimpiskās komitejas kopprojekts. Ēkas būvniecības kopējās izmaksas sasniedza 14,2 miljonus latu, no kuriem 9,6 miljonus latu nodrošināja Liepājas pašvaldība un 4,6 miljonus latu Latvijas Olimpiskā komiteja.

Jebkuras sabiedrības panākumu un izaugsmes pamatā ir smaidīgi, veseli un atpūtušies cilvēki, jo tas sekmē pozitīvu domāšanu, labklājību un darba produktivitāti. Liepājas Olimpiskais centrs jebkuram tā apmeklētājam sniedz šo iespēju – būt veselīgam, smaidīgam un produktīvam!

Atstāj savu komentāru.

Pievienojies diskusijai

Tu vari lietot šos HTML tagus un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>