JŪRAS VĒJŠ, Daivinga klubs Labot

juras_vejs

PADI ir starptautiska struktūra ar centrāliem ofisiem Austrijā, Kanādā, Šveicē, Japānā, Norvēģijā, Zviedrijā, Lielbritānija un ASV. Galvenais ofiss ir Kalifornijā, ASV. PADI centri iekļauj vairāk nekā 100 000 profesionālus un vairāk nekā 4 300 daiv-centru un daiv- kūrortus, kas atrodas vairāk nekā 175 valstīs. PADI zemūdens peldēšanas apmācības materiāli tiek izdoti vairāk nekā 20 valodās.

PADI ir vienīgā zemūdens peldēšanas federācija, kuras kursus atzīst ASV izglītības padome par ieskaitāmiem koledžas kredītpunktiem.

Mūsu daiv-centrs ir PADI reģistrētais daiv-centrs Latvijas teritorijā!

Mūsu daiv-centrā strādā četri PADI instruktori:

Irina – PADI IDS Staff instruktore; Aleksejs – PADI un TDI instruktors; Aleksandrs – PADI instruktors.

PADI IDC Staff pakāpe bez zemāk nosauktajiem kursiem atļauj gatavot arī Instruktora Asistentus.

Kurs Apmacības cena Grāmātas cena
Open Water Diver 180 LVL 30 LVL
Junior Open Water 180 LVL 30 LVL
Open Water Diver Refferal 145 LVL 30 LVL
VIP Refferal 260 LVL 30 LVL
VIP Open Water Diver 360 LVL 30 LVL
Adventure in Diving 70 LVL
Advanced Open Water Diver 120 LVL 30 LVL
Rescue Diver 130 LVL 30 LVL
Divemaster 240 LVL
Master Scuba Diver pēc pieprasījuma
Instructor Assistant pēc pieprasījuma
Bubblemaker pēc pieprasījuma

Norādītās cenas ir pilna kursa maksa un ietver sevī visus izdevumus (teorētiskās nodarbības, iegremdēšanos atklātos un slēgtos ūdeņos, aprīkojuma nomu, iegremdēšanās grāmatu (log book), mācību materiālus apmācību laikā, sertifikāta apmaksu).

Nodarbību grafiks ir individuāls, pēc saskaņošanas ar klientu.

Nodarbības kursā Open Water Diver (teorija) notiek pilsētas centrā Jums izdevīgā laikā. Iegremdēšanās slēgtos ūdeņos notiek baseinā Zolitūdē un Piņķos, atklātos ūdeņos – Slokas karjerā Kauguros. Vasaras laikā no jūnija līdz septembrim visas praktiskās nodarbības notiek atklātā ūdenī – Slokas karjerā.

Ziemas laikā notiek teorētiskās nodarbības un apmācības iemaņām slēgtā ūdenī (baseins) un pēc kursu pabeigšanas Jūs saņemat formu “Referral”, kuru uzrādot Jūs varat pabeigt nodarbības atklātā ūdenī pie jebkura PADI instruktora jebkurā pasaules malā 12 mēnešu laikā un saņemt PADI sertifikātu. Šajā gadījumā kursu cena sadalās divās daļās. Turklāt nodarbības atklātā ūdenī Jūs varat apvienot ar kādu no mūsu braucieniem uz tropiem, vai pabeigt kursu pēc pavasara un vasaras sezonas iestāšanās.

Kursos PADI Open Water Diver minimālais vecums ir 15 gadi. Kursos PADI Junior Open Water Diver minimālais vecums ir 10 gadi.

Papildus informāciju par šiem un citiem kursiem Jūs varēsiet saņemt no mums pa elektronisko pastu vai piezvanot pa tālruni.

Pie mums Jūs varat iziet arī šādus speciālos kursus:

Dry suit Diver 35 LVL
Deep Diver 45 LVL
Drift Diver 45 LVL
Peak performance buoyancy 45 LVL
Night Diver 45 LVL
Wreck Diver 55 LVL

Turklāt bērniem no 8 gadiem ir ļoti interesanta un aizraujoša programma PADI “SEAL TEAM” – “jūras kaķišu komanda”

Atstāj savu komentāru.

Pievienojies diskusijai

Tu vari lietot šos HTML tagus un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>