Easy Dance, Deju studija Labot

EasyDance deju studija

Sabiedrībā pazīstamākā studijas deju pasniedzēja ir Ieva Kemlere, ko noteikti būsiet redzējuši šovos „Dejo ar zvaigzni 1”, „Dejo ar zvaigzni 2”, „Dejo ar zvaigzni 3”,

„EasyDance” piedāvā pieaugušo apmācību (Salsa – Kubas stils; Salsa – Losandželosas stils; Dāmu un kungu Salsas styling; Klasiskās dejas, Argentīnas tango, Latīņamerikas dejas, Regetonu, Bačatango, West Coast Swing, Strip Sense u.c. ), nodarbības Sporta deju izpildītājiem, deju nodarbības bērniem un pusaudžiem, jauniešu un pieaugušo šovgrupas apmācību.

„EasyDance” piedāvā arī Pilates, Etno, Toning, Bodyflex un citas nodarbības.

Kursi ir sadalīti pa līmeņiem, katrs līmenis ilgst 11 nodarbības.

„EasyDance” organizē praktiskos vakarus, kuros audzēkņi nostiprina savas deju iemaņas.

Studija piedāvā arī individuālās deju stundas. Apmeklējot tās, ir lielākas iespējas pamatīgāk apgūt iemācīto, jo pasniedzēji rāda, māca un paskaidro dejas soļus atbilstoši konkrēta pāra prasmju līmenim.

„EasyDance” piedāvā deju apmācību darba vietās, kā arī jaunajiem pāriem apgūt soļus pirmajai kāzu dejai. Audzēkņi labprāt apmeklē nometnes, īpaši tie, kuriem ikdienas gaitās parasti neatliek laika regulāri apmeklēt nodarbības, jo tā ir lieliska iespēja trīs dienās apgūt viena kursa apjomu.

Iecienīti ir dejotāju šovi dažādu firmu rīkotos pasākumos, svētkos, darbinieku ballēs un citur. Šovgrupa sniedz deju paraugdemonstrējumus un pasākuma apmeklētājus māca dejot dažādas Latino dejas.

Atstāj savu komentāru.

Pievienojies diskusijai

Tu vari lietot šos HTML tagus un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>